VISION

VISION to prywatne ubezpieczenie zdrowotne przygotowane przez Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska – eksperta w ubezpieczeniach medycznych.

Bez względu na to czy jesteś w Warszawie, w Rabce, w Łebie, czy może na Krecie, czekają na Ciebie i Twoją rodzinę: wysokiej klasy specjaliści, opieka dentystyczna, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, profesjonalne laboratoria i uśmiech w recepcji.

VISION to najbardziej uniwersalne ubezpieczenie zdrowotne z najszerszym na polskim rynku zakresem usług dentystycznych. Daje Ci wygodę i gwarancję opieki medycznej na światowym poziomie.

Kto może korzystać:
VISION to propozycja kompleksowej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej Rodziny ale również dla firmy , w której pracujesz lub której jesteś właścicielem.

Jak dziala VISION:
VISION to prywatny system opieki medycznej, wzorowany na rozwiązaniach funkcjonujących od wielu lat między innymi w Niemczech.

Gdzie możesz się leczyć:
Każdy Klient ma możliwość wyboru w ramach sieci placówek medycznych.
W Poznaniu reprezentuje je miedzy innymi: CENTRUM MEDYCZNE LIM , KLINIKA LUX-MED , CORDIS, CERTUS , CENTRUM STOMATOLOGII CANDEO.

W całej Polsce istnieje ponad 200 placówek współpracujących i liczba ta z miesiąca na miesiąc rośnie , głównie dzięki poleceniom obecnych Klientów.

W tych placówkach posiadacze ubezpieczenia VISION obsługiwani są BEZGOTÓWKOWO za okazaniem karty VISION i dowodu tożsamości.

Poza siecią możesz jako Klient VISION korzystać z porad i badań swojego dotychczasowego lekarza ( również stomatologa) lub wybrać dowolny gabinet ,wówczas otrzymasz zwrot kosztów na podstawie rachunku.


WYBIERZ SWÓJ PRYWATNY GABINET - MY DAMY CI DO NIEGO KLUCZ

Wybierz swój gabinet